Aktuálně o festivalu

Milé kamarádky a kamarádi,

zdravíme vás všechny v tyto jarní dny. Už máme duben, přípravy na další ročník festivalu jsou již v plném proudu. Festival bude tradičně poslední víkend v květnu, ale tento měsíc nás čeká festivalová brigáda. Moc ráda bych vás všechny pozvala na tuto již tradiční a legendární akci, kde se v krásné přírodě u rybníka uprostřed lesů scházíme, abychom strávili víkend plný pohody, dobré nálady, povídání a špekáčků.

A jak taková brigáda probíhá? Sjíždíme se většinou již v pátek. Postavíme stany, přístřešky, sedneme si k ohni a za zvuku kytary - když ji někdo přiveze - povídáme a zpíváme.

Ráno je sraz v 8 hodin u silnice u odbočky na Pecák a odcházíme na dopoledne většinou čistit les od odpadků nebo se dávají větve na hromady. Nejsilnější chlapi připravují dřevo na festivalový oheň. Maminy s nejmenšími dětmi zatím hlídají tábořiště a stříhají vlaječky nebo vstupenky. 

Pro všechny je pak připraveno za odměnu bohaté občerstvení v podobě špekáčků, limonád, piva. Po práci už následuje "volná zábava". Dolaďují se poslední detaily na festival, odpočívá se, hraje se.....

Většinou nám na brigádě na rozdíl od festivalu přeje počasí, takže si to užijí opravdu všichni. Každý účastník brigády také získá volnou vstupenku na celý festivalový program.

Když budete chtít přijet na brigádu a nebude vám úplně jasné, kde se rybník Pecák nachází, tak tady je odkaz https://www.google.cz/maps/@50.0485152,16.1327683,657m/data=!3m1!1e3 nebo můžete kontaktovat kohokoliv z pořadatelů.

Těšíme se na vás - ať už na brigádě nebo na festivalu !