Milí příznivci Festivalu trampských písní v Horním Jelení,

nedalo nám to, a vzhledem k zájmu kapel i diváků, jsme se rozhodli uspořádat v sobotu 29. 5. 2021 „festivalové odpoledne“. Kvůli nutnosti dodržování aktuálních vládních opatření to bude nás pořadatele i Vás diváky stát značnou míru povinností, respektu, tolerance a zodpovědnosti, ale věříme, že to všichni zvládneme a společně si užijeme pohodové odpoledne s trampskými písničkami.

Termín: 29. 5. 2021 od 12:30 do 22 hodin

Místo: Rekreační zařízení Tramtáryje Horní Jelení (dříve areál Radost)

Program:

  • Vystoupení hudebních skupin, které se účastnily online festivalu (prozatím příslib deseti kapel), předání cen vítězným kapelám
  • vyhlášení vítězné kapely on-line diváckého hlasování – Cena diváka
  • vyhlášení vylosovaných diváků (online hlasování, soutěžní otázka)

Vstupné: 150 Kč

Povinná hygienická opatření pro všechny účastníky akce:

(vyplývající z Mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví č.j.: MZDR 14601/2021-13/MIN/KAN ze dne 19. května 2021).

  • Po celou dobu konání akce nošení respirátoru, dodržování rozestupů

Před vstupem do areálu:

  • měření teploty
  • evidence účastníků pro hygienu – jméno, příjmení, telefon či e-mail (pro případnou potřebu trasování kontaktů hygienou)
  • každý účastník musí předložit potvrzení k nemoci Covid 19

-       prodělání onemocnění v posledních 180 dnech (tedy od 29.11.2020)

-       prodělané očkování – minimálně 1. dávka vakcíny před 22 dny (před 7.5.2021), jednodávková vakcína – před 14 dny (15.5.2021)

-       provedení PCR testu ne staršího než 7 dní (tj. od 22.5.2021)

-       provedení POC antigenního testu ne staršího než 72 hod (tj. od 26.5.2021)

  • Pokud nebudete mít potvrzení, můžete využít ve výjimečných případech provedení antigenního testu před vstupem do areálu (nutný průkaz ZP).
  • Respirátor v případě potřeby bude možné zakoupit ve festivalové pokladně.

Po vstupní kontrole a zaplacení vstupného obdržíte na ruku vstupní pásku, do ruky vstupenku a k ní číslo místenky k sezení.

Sezení v hledišti: Všichni diváci jsou usazeni na místech s konkrétním číslem. Možnost dovést si vlastní sezení. V hledišti nebude zajištěno žádné zastřešení, pláštěnky s sebou. V hledišti je zakázáno kouření, ale v areálu bude k dispozici místo s popelníčkem..

Občerstvení: V hledišti festivalu je zákaz konzumace jídla a nápojů.

Zahrádka restaurace Tramtáryje nabízí jednoduché občerstvení a nápoje.

Ubytování:

V rámci oploceného areálu Tramtáryje - vlastní stan za poplatek 150 Kč/noc s možností využití hygienického zázemí areálu, není nutné rezervovat. Dále ubytování v chatce či na pokoji za 700Kč za chatku či pokoj/noc, v chatkách i pokojích je 5 lůžek, doporučujeme vlastní spacák s sebou (kontakt pro objednání www.tramtaryje.cz).

Možnost spaní pod širákem nebo ve vlastním stanu na louce vedle parkoviště před areálem Tramtáryje – nezajišťujeme pitnou vodu ani toalety (ale restaurace Tramtáryje to má, když si tam koupíte něco dobrého).

Psi:

Pokud svého zvířecího mazlíka potřebujete vzít s sebou, tak jim bude vstup do areálu umožněn pouze na vodítku. Do ubytovacích budov a chatek ovšem nesmí. Zvažte, jestli je pro vašeho mazlíka tato akce vhodná.