Při přihlášení na FTP je třeba dodat STAGE PLAN kapely!

 

STAGE PLAN:
Situační nákres nebo popis rozestavění kapely na pódiu s požadavky na ozvučení jednotlivých nástrojů a zpěvů, případně zapojení odposlechů, ve kterém jsou graficky naznačeny nebo slovně popsány požadavky na ozvučení jednotlivých nástrojů, line výstupy (Jack nebo XLR), či mikrofony.

Může být graficky zpracován, ale stačí i seznam počtu zpěvů a nástrojů s uvedením možností snímání (line JACK nebo line XLR nebo MIC) v přesném pořadí v řadě na pódiu.

 

Příklad:
Pozice z pohledu zvukaře od leva:
1. Zpěv, banjo – MIC, kytara – line JACK, flétna – MIC… (napsat všechny nástroje + potřebné připojení nástroje k nazvučení nebo MIC)
2. Bas – line XLR (zásuvka 230V)
3. Zpěv, kytara – line JACK + MIC sóla
4. Zpěv (sólo), MIC pro rytmiku
5. Mandolína – line JACK

 

Důvodem je, aby zvukař podle STAGE PLANU připravil kapelu lépe a rychleji pro vystoupení (popis a příprava na mix pultu a zapojení na pódiu).

Upozornění:
STAGE PLAN musí být aktualizovaný (přesný) pro vystoupení na festivalu! Pokud dojde ke změně je nutné tuto změnu nahlásit dramaturgovi v pátek při prezenci kapel.

Na festivalu bude připraveno 5 monitorů (odposlechů, beden) v řadě a na každém samostatná cesta.

Nejdůležitější používané zkratky:
ODPOSLECH, MON, AUX – odposlech (bedna)
IN EAR – vlastní sluchátkový odposlech (drátový/bezdrátový)

XLR, JACK – konektor pro výstup z nástroje (případně MIC)
MIC – mikrofon

STAGE PLAN zašlete na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pokud se Vám nedaří STAGE PLAN sestavit obraťte se na dramaturga festivalu.

Pavel Branda – tel. 724 935 344 nebo na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.