Tato stránka obsahuje historické vítěze všech dosavadních ročníků festivalu.

Vítězové festivalu

ROČNÍKVÍTĚZ FESTIVALOVÉHO ROČNÍKU
1972 SAVANA (Hradec Králové)
1973 ISLAND (Liberec)
1978 CESTÁŘI (Praha)
1979 ŽENÁČI (Pardubice)
1980 OZVĚNA (Brno)
1981 OZVĚNA (Brno)
1982 STŘEPY (Světec)
1983 BLATA (Praha)
1984 KTP (Mladá Boleslav)
1985 VYSOČINA (Havlíčkův Brod)
1986 BABÍ LÉTO (Šternberk)
1987 ZLATÝ OREL (Praha)
1988 VĚTRNO (Liberec)
1989 VĚTRNO (Liberec)
1990 KAMARÁD (Choceň)
1991 BRZDAŘI (Olomouc)
1992 TREPKA (Nová Role)
1993 T.E. BAND (Brno)
1994 AURIS (Praha)
1995 AURIS (Praha)
1996 ÚSVIT (Praha)
1997 POUPATA (Pardubice)
1998 OBZOR (Trutnov)
1999 CESTA (Pardubice)
2000 CHRPA (Chrudim)
2001 OZVĚNA (Brno)
2002 ROSA (Litomyšl)
2003 TEMPO DI VLAK (Ostrava)
2004 KAMARÁDI STARÉ ŘEKY (Beroun)
2005 ŠÍNY (Ostrava)
2006 KAMARÁDI STARÉ ŘEKY (Beroun)
2007 CHRPA (Chrudim)
2008 KAMARÁDI STARÉ ŘEKY (Beroun)
2009 KATI (Brno)
2010 B.P.T. (Zlín)
2011 PŘÍSTAV (Brno)
2012 PŘÍSTAV (Brno)
2013 B.P.T. (Zlín)
2014 B.P.T. (Zlín)
2015 Jubilejní, přehlídkový ročník bez poroty
2016 B.P.T. (Zlín)

Nahoru

Cena diváka - výsledek diváckého hlasování
(uděluje se od roku 1980)

ROČNÍKVÍTĚZ CENY DIVÁKA
1980 CHUDINKOVÉ (Praha)
1981 CHUDINKOVÉ (Praha)
1982 CHUDINKOVÉ (Praha)
1983 BLATA (Praha)
1984 KTP (Mladá Boleslav)
1985 VYSOČINA (Havlíčkův Brod)
1986 CHRPA (Chrudim)
1987 BRZDAŘI (Olomouc)
1988 FOLK TRIO (Liberec)
1989 LOVCI (Roudnice nad Labem)
1990 FONTÁNA (Opava)
1991 BRZDAŘI (Olomouc)
1992 BRZDAŘI (Olomouc)
1993 BRZDAŘI (Olomouc)
1994 AURIS (Praha)
1995 AURIS (Praha)
1996 OBZOR (Trutnov)
1997 POUPATA (Pardubice)
1998 OBZOR (Trutnov)
1999 CESTA (Pardubice)
2000 ŽUŽO BAND (Hradec Králové)
2001 OZVĚNA (Brno)
2002 LÍSTEK (Praha)
2003 BRZDAŘI (Olomouc)
2004 KAMARÁDI STARÉ ŘEKY (Beroun)
(rovnost hlasů) PEKARINGO (Bratislava)
2005 TEMPO DI VLAK (Ostrava)
2006 KAMARÁDI STARÉ ŘEKY (Beroun)
2007 KAMARÁDI STARÉ ŘEKY (Beroun)
2008 KAMARÁDI STARÉ ŘEKY (Beroun)
2009 KAMARÁD (Choceň)
2010 KAMARÁDI STARÉ ŘEKY (Beroun)
2011 CO DŮM DAL (Choceň)
2012 MAROD (Ostrava)
2013 T.S. červen 29 (Třebíč)
2014 MAROD (Ostrava)
2015 KAMARÁDI STARÉ ŘEKY (Beroun)
2016 CHOROŠI (Střední Čechy)

Nahoru